Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Punca, sygnet, imiennik, marka – ciekawie i kreatywnie o przedsiębiorczości”

Opublikowano: piątek, 27, październik 2017

W dniu 25 października br. uczniowie klas 2f oraz 3f- specjaliści od organizacji reklamy pod opieką nauczycieli M. Latały, M. Cieślak, J. Lipskiego oraz W. Stanka brali udział w projekcie „Punca, imiennik, sygnet, marka – ciekawie i kreatywnie
o przedsiębiorczości.”

 

W ramach zajęć młodzież zwiedziła muzeum E. H. Czapskiego, w którym poznała historię pieniądza, obejrzała starodruki, ciekawe monety oraz pierwsze papiery wartościowe wydane na ziemiach polskich. Następnie uczniowie wraz
z opiekunami uczestniczyli w grze terenowej po Starym Mieście oraz wykonywali przydzielone zadania poznając historię krakowskiego rzemiosła oraz postacie i miejsca z nimi związane. Po ciekawym spacerze wszyscy udali się na zajęcia warsztatowe do Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, gdzie po krótkim wykładzie przydzielone zostały zadania do wykonania dla uczestników projektu.

Zadowoleni i pełni kreatywnych pomysłów wróciliśmy do Andrychowa.
M. Cieślak

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie