Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mayday 2- czyli jak nie dopuścić do randki

Opublikowano: czwartek, 26, październik 2017

W piątek 20 października klasa 2et razem z uczniami z klas: 2s, 3a, 3s, 4t,  wybrała się do Krakowa na drugą część spektaklu Mayday. (Pierwszą widzieliśmy w ubiegłym roku szkolnym.)

Mayday 2,  przedstawia dalsze  perypetie taksówkarza bigamisty-  Johna Smitha, który tym razem,  z całych sił nie chce dopuścić do spotkania Gavina i Vicky.  Młodzi  poznają się  przez internet i od razu czują, że wiele ich łączy – wspólne pasje, plany i marzenia oraz… ojciec, który jest taksówkarzem i nazywa się John Smith. Ale zanim dotarliśmy do teatru i poznaliśmy zakończenie tej zabawnej historii  odwiedziliśmy  Centrum Jana Pawła II - Nie lękajcie się!, a także  spacerowaliśmy po Krakowskim Starym Mieście- od Placu Matejki przez Barbakan, Bramę Floriańską, Mały Rynek i Rynek Mariacki.

Kraków jak zawsze magiczny, pełen był turystów i gołębi, a także .... baniek mydlanych.  Pogoda nam dopisała, humory też, spektakl rozśmieszył i wprowadził w dobry nastrój, czyli było warto!

(M.Latała)

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie