Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mam zawód. Mam Fantazję - sukces naszych budowlanców

Opublikowano: środa, 25, październik 2017

Brawo.!!! Budowlańcy z CKZiU w Andrychowie Kamil Orkisz i Szczepan Kołaczek z 3 klasy Technikum Budowlanego pod opieką pana Jacek Stuglik zajęli 3 miejsce na podium konkursu "Mam zawód.Mam fantazje" Gratulacje!

W  piątek w Zespole Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu odbyła się V edycja konkursu "Mam zawód, mam fantazję". Organizatorem Konkursu „Mistrz Dekoracji” w branży budowlanej jest Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. W konkursie swoje nieprzeciętne umiejętności projektowania i dekoracji wnętrz zaprezentowało 11 drużyn z całego województwa. Wysoki i niezmiernie wyrównany poziom uczestników zawodów na pewno nie ułatwił pracy Jury Konkursu. Było na co popatrzeć. (J. Stuglik)

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie