Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Mam zawód. Mam Fantazję - sukces naszych budowlanców

Opublikowano: środa, 25, październik 2017

Brawo.!!! Budowlańcy z CKZiU w Andrychowie Kamil Orkisz i Szczepan Kołaczek z 3 klasy Technikum Budowlanego pod opieką pana Jacek Stuglik zajęli 3 miejsce na podium konkursu "Mam zawód.Mam fantazje" Gratulacje!

W  piątek w Zespole Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu odbyła się V edycja konkursu "Mam zawód, mam fantazję". Organizatorem Konkursu „Mistrz Dekoracji” w branży budowlanej jest Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. W konkursie swoje nieprzeciętne umiejętności projektowania i dekoracji wnętrz zaprezentowało 11 drużyn z całego województwa. Wysoki i niezmiernie wyrównany poziom uczestników zawodów na pewno nie ułatwił pracy Jury Konkursu. Było na co popatrzeć. (J. Stuglik)

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie