Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Spedytorzy na szczycie Beskidu Małego [foto]

Opublikowano: wtorek, 24, październik 2017

Zgodnie z klasową tradycją, w słoneczny czwartkowy ranek 19 października, klasa 4s wybrała się na wycieczkę szlakami Beskidu Małego.

Jak co roku jesienią, ich celem był szczyt Leskowca, w paśmie Łamanej Skały. Młodzież pod opieką Anety Skowron i Andrzeja Skóbla po szybkim trekkingu pod górę zdobyła szczyt. Pogoda wyjątkowo sprzyjała turystom i piękne słońce oraz bezchmurne niebo przywitało spedytorów na szczycie. W otoczeniu polskiej złotej jesieni uczniowie oraz opiekunowie spędzili miło czas przy ognisku. Nie zabrakło pieczonych kiełbasek, tostów ogniskowych oraz słodyczy.

Spedytorzy naładowawszy akumulatory powrócili do naukowych zmagań, których w roku maturalnym nie brakuje. Wychowawczyni dziękuje wszystkim za dobry humor, wesołą atmosferę i wspólne biwakowanie na szczycie oraz życzy samych "szczytowych" wyników na egzaminie zawodowym i maturalnym ;-)

Tekst i zdjęcia: Aneta Skowron

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie