Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

IX Ogólnopolski Tydzień Kariery uważamy za zamknięty! [wideo]

Opublikowano: wtorek, 24, październik 2017

OTK, to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

 Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje ! To tegoroczny temat zaproponowany przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych.

 Nasze  Centrum w ramach OTK zainaugurowało otwarcie Fabryki Talentów, której przyświecało  zaszczytne hasło „Pasja czy zawód? A może zawód z pasją!”, w ramach którego uczniowie prezentowali swoje umiejętności, talenty i pasje.

19 października 2017r. szkoła rozbrzmiewała dźwiękami „Dmuchawce, latawce, wiatr…” i „Corre” w wykonaniu Elżbiety Michalak (IIf), Adrian i Wojciech Kosek (IVt, Its)  oraz Bartosz Kowalik (IVt) i Błażej Markowski (IVt) porwali młodzież w utworze „Give me love - ed sheeran”, a na zakończenie nasz szkolny Eric Clapton czyli Alek Świdowski (If) zagrał gitarową improwizację.

Na zwolenników sztuki czekała zachwycająca wystawa prac Ewy Stuglik IVt, Weroniki Mikołajek (IVt), Aleksandry Góral (If), fotografii Julii Stanek (IIIbf) oraz szkic i akwarela Błażeja Markowskiego (IVt).

Koniec zwieńczała wystawa pszczelarska Kamila Bizonia (IIIs), który pasjonująco opowiadał o życiu pszczół, demonstrując ramka z węzą, suszem, miodem, omawiał podstawowe narzędzia pszczelarza, literaturę fachową oraz zapraszał do degustacji miodu.

Wszystkim bardzo dziękujemy za włączenie się w przedsięwzięcie. Do zobaczenia za rok!

Doradcy Zawodowi

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie