Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Opublikowano: poniedziałek, 16, październik 2017

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy,

w tym przepisów bhp oraz upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa i wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych ZAKRES TEMATYCZNY KONKURSU obejmuje przepisy prawnej ochrony pracy  i składa się z trzech etapów: etap – szkolny (odbędzie się 14 listopada 2017 r.), II etap – regionalny, III etap – centralny. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy). Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody! Osoby zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do Małgorzaty Huczek lub Katarzyny Kocemba do końca października 2017r.

BAZA PYTAŃ