Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Opublikowano: poniedziałek, 16, październik 2017

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy,

w tym przepisów bhp oraz upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa i wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych ZAKRES TEMATYCZNY KONKURSU obejmuje przepisy prawnej ochrony pracy  i składa się z trzech etapów: etap – szkolny (odbędzie się 14 listopada 2017 r.), II etap – regionalny, III etap – centralny. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy). Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody! Osoby zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do Małgorzaty Huczek lub Katarzyny Kocemba do końca października 2017r.

BAZA PYTAŃ

REGULAMIN

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie