Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

III miejsce dla ekonomistów z CKZiU Andrychów w V edycji Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”

Opublikowano: poniedziałek, 16, październik 2017

W dniu 11 października br. drużyna ekonomistów w składzie Paulina Zmiertka i Sajmon Młyński z klasy 4e reprezentowała CKZiU w Andrychowie w V edycji Konkursu „MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ”.

 

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem Konkursu jest Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół zawodowych z terenu Województwa Małopolskiego.

Tegoroczna edycja organizowana była przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu. Dwanaście drużyn z województwa małopolskiego rywalizowało między sobą najpierw w części teoretycznej, rozwiązując test z zakresu znajomości przepisów dotyczących zakładania działalności gospodarczej oraz jej prowadzenia. Następnie przez 2,5 godziny opracowywali pomysł na własny biznes, mając do dyspozycji wirtualne 20 tysięcy. Jury oceniało 12 biznesplanów, z których na trzecim miejscu znalazł się Biznesplan Pauliny i Sajmona. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Małgorzata Majdak

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie