Młodzi, ale zdolni! Reportaż naszych uczniów [wideo]

Opublikowano: piątek, 13, październik 2017

Początkiem października wybraliśmy się, z kamerą i mikrofonem, na wycieczkę po korytarzach naszej szkoły oraz najbliższej okolicy.

Stworzyliśmy niepowtarzalny reportaż pod czujnym okiem pani Katarzyny Kocemby oraz panów Tracza i Stanka. Dziękujemy również wszystkim, którzy zgodzili się wystąpić przed kamerą i odpowiedzieć na kilka pytań przez nas zadanych, bowiem zdajemy sobie sprawę, że jest to nie lada wyzwanie!

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego oraz pozostawienia po sobie komentarza.

A czy Wy chcielibyście zostać nauczycielem? Jeśli tak, to jakiego przedmiotu chcielibyście uczyć?

Korzystając z okazji zbliżającego się Dnia Komisji Edukacji Narodowej pragniemy przekazać wszystkim pedagogom oraz pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia - zdrowia, radości oraz sukcesów życiu prywatnym i zawodowym.

Wywiad przeprowadzili: Zofia Hrapkowicz, Natalia Weźranowska, Daria Zaborowska oraz Michał Czywilis z klasy 2f
Kamera/Montaż: Dawid Podgórny klasa 2d

Tekst: Justyna Sitarz