Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. będziemy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie ulegnie również nasza poczta:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Dzień Chłopaka u spedytorów [foto]

W środę 4 października na zajęciach z wychowawcą klasa 4s świętowała Klasowy Dzień Chłopaka.

Panowie w marcu 2017 roku wysoko postawili poprzeczkę, jednak Panie przygotowały prawdziwą niespodziankę. Poza kulinarną ucztą w postaci napojów, słodyczy oraz wyśmienitych naleśników i mufinów na Panów czekały również ciekawe zadania i pytania. Czym się różni "sombre" od "ombre" oraz co to jest "top coat" to tylko niektóre przykłady. Panowie zmierzyli się również z zadaniem dotyczącym nazewnictwa damskiego obuwia, rozszyfrowywaniem przeznaczenia pędzelków kosmetycznych oraz rozpoznawaniem akcesoriów kuchennych. Prawdziwym hitem okazały się konkurencje sprawnościowe: ubijanie piany, zaplatanie warkocza czy pojedynek z damską bielizną. Nielada trudność sprawiło Panom rozpoznanie koleżanek na zdjęciach z dzieciństwa. Wszystko to okraszone humorem, uśmiechem i miłą atmosferą. Panie z klasy 4s już z niecierpliwością oczekują na pomysłowość swoich kolegów w marcu 2018.

Wychowawczyni klasy 4s dziękuje wszystkim uczennicom zaangażowanym w organizację tego dnia za wesoły nastrój, kreatywność i poświęcony czas.

Tekst i zdjęcia: Aneta Skowron

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie