Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Słoneczny Budapeszt zdobyty! [foto]

Opublikowano: środa, 04, październik 2017

W dniach 27-29.09.2017 uczniowie klasy 3t, 3e, 3s i 4t mieli okazję odwiedzić słoneczną stolicę Węgier – Budapeszt.

W doborowym towarzystwie opiekunów pani Bożeny Polak, Justyny Kutyły, Iwony Kapeli, pana Wojciecha Stanka, błyskotliwego przewodnika i dźwiękach strun młodzieży ,czas upłynął jak z bicza strzelił.Zobaczyliśmy między innymi Zamek w Wyszehradzie, Plac Bohaterów, Bazylikę Św. Stefana, Wzgórze Zamkowe, Parlament, Wzgórze Gellerta, wyspę św. Małgorzaty… Wszystko to mieliśmy też okazje zobaczyć nocą w świetle reflektorów płynąc zakolami Dunaju. W drodze powrotnej odwiedziliśmy miejscowość Szentendre – niewielkie, urokliwe miasteczko „z dusza artystyczną”, pełne kolorowych budynków, wąskich uliczek, straganów z pamiątkami i przepysznych Langoszów (węgierski specjał).  Historia i architektura zostanie nam w pamięci dzięki błyskotliwej wiedzy naszego przewodnika Pana Rafała Mirowskiego. Jedliśmy specjały węgierskie, zdobyliśmy prawie wszystkie McDonaldy… Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i niezapomniane  wspomnienia
J.Kutyła  I. Kapela

Fot. W. Stanek

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie