Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podsumowanie zbiórki żywności

Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2017

Zbiórka żywności po raz pierwszy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie. 

Tak już po zbiórce pod hasłem „Podziel się dobrym posiłkiem” tym razem magazyn w starym miejscu ale  pod nową nazwą, ponieważ od 1 września br. Zespół Szkół nr 1 na Starowiejskiej to Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie. Organizatorami jak zwykle był Bank Żywności w Krakowie przy współpracy Firmy DANONE. Transport zapewniło nam CKiW w Andrychowie oraz nauczyciele naszej szkoły. 

Dzięki ofiarności mieszkańców miasta i gminy Andrychów  Wolontariusze zebrali 1988 kg żywności, która już od poniedziałku będzie przekazywana przez pedagogów Szkół do potrzebujących rodzin.

Dziękujemy sklepom, które są zawsze z nami BIEDRONKA, INTERMARCHE, KAUFLAND, NETTO, PSS SPOŁEM (6 placówek), TESCO, MSH WIZAN (4 placówki).

Wielkie podziękowania dla Harcerzy oraz wszystkich Wolontariuszy ze szkół naszej gminy: Szkoła Podstawowa nr 2,  Szkoła Podstawowa nr 5 i Gimnazjum nr 2, ZSS Targanice, ZSS Sułkowice Łęg, ZSS Sułkowice Bolęcina, ZSS Roczyny, Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie ZDZ Katowice, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.

Organizatorzy bardzo dziękują najmłodszym Wolontariuszom z Przedszkola nr 4 w Andrychowie, którzy dzielnie układali przez dwa dni żywność na magazynie.

Ta zbiórka się zakończyła ale będzie kolejna na Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym bardzo prosimy chętnych Wolontariuszy o zgłoszenia do CKZiU na Starowiejskiej  w Andrychowie.

Szkolny Klub PCK HDK przy CKZiU w Andrychowie Małgorzata Majdak, Edyta Zwieńczak, Ewa Socała

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie