Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. będziemy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie ulegnie również nasza poczta:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Podsumowanie zbiórki żywności

Zbiórka żywności po raz pierwszy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.

Tak już po zbiórce pod hasłem „Podziel się dobrym posiłkiem” tym razem magazyn w starym miejscu ale  pod nową nazwą, ponieważ od 1 września br. Zespół Szkół nr 1 na Starowiejskiej to Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie. Organizatorami jak zwykle był Bank Żywności w Krakowie przy współpracy Firmy DANONE. Transport zapewniło nam CKiW w Andrychowie oraz nauczyciele naszej szkoły.

Dzięki ofiarności mieszkańców miasta i gminy Andrychów  Wolontariusze zebrali 1988 kg żywności, która już od poniedziałku będzie przekazywana przez pedagogów Szkół do potrzebujących rodzin.

Dziękujemy sklepom, które są zawsze z nami BIEDRONKA, INTERMARCHE, KAUFLAND, NETTO, PSS SPOŁEM (6 placówek), TESCO, MSH WIZAN (4 placówki).

Wielkie podziękowania dla Harcerzy oraz wszystkich Wolontariuszy ze szkół naszej gminy: Szkoła Podstawowa nr 2,  Szkoła Podstawowa nr 5 i Gimnazjum nr 2, ZSS Targanice, ZSS Sułkowice Łęg, ZSS Sułkowice Bolęcina, ZSS Roczyny, Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie ZDZ Katowice, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.

Organizatorzy bardzo dziękują najmłodszym Wolontariuszom z Przedszkola nr 4 w Andrychowie, którzy dzielnie układali przez dwa dni żywność na magazynie.

Ta zbiórka się zakończyła ale będzie kolejna na Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym bardzo prosimy chętnych Wolontariuszy o zgłoszenia do CKZiU na Starowiejskiej  w Andrychowie.

Szkolny Klub PCK HDK przy CKZiU w Andrychowie Małgorzata Majdak, Edyta Zwieńczak, Ewa Socała