Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. będziemy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie ulegnie również nasza poczta:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Tajniki grafiki - wycieczka 2f

Dnia 27.09.2017 r. klasa 2f wraz z wychowawcą i księdzem W. Medwidem brała udział w wycieczce do Bielska – Białej.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach pt. „Tajniki grafiki”, które zorganizowane były w Zamku Książąt Sułkowskich. Zajęcia prowadziła absolwentka Akademii Sztuk Pięknych specjalizująca się w litografii. Warsztaty przybliżyły wiedzę w zakresie technik graficznych tradycyjnych i komputerowych. Wychowankowie samodzielnie wykonywali własne grafiki na wcześniej przygotowanych przez siebie matrycach. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia wystawy grafika Krzysztofa Marka Bąka nawiązującej do zabytków architektonicznych Bielska- Białej. Po ciekawym  i bardzo twórczym spotkaniu udaliśmy się na film do kina Helios pt. „To”. Po pełnej napięcia projekcji wróciliśmy pociągiem do Andrychowa.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie