Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. będziemy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie ulegnie również nasza poczta:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Tajniki grafiki - wycieczka 2f

Dnia 27.09.2017 r. klasa 2f wraz z wychowawcą i księdzem W. Medwidem brała udział w wycieczce do Bielska – Białej.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach pt. „Tajniki grafiki”, które zorganizowane były w Zamku Książąt Sułkowskich. Zajęcia prowadziła absolwentka Akademii Sztuk Pięknych specjalizująca się w litografii. Warsztaty przybliżyły wiedzę w zakresie technik graficznych tradycyjnych i komputerowych. Wychowankowie samodzielnie wykonywali własne grafiki na wcześniej przygotowanych przez siebie matrycach. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia wystawy grafika Krzysztofa Marka Bąka nawiązującej do zabytków architektonicznych Bielska- Białej. Po ciekawym  i bardzo twórczym spotkaniu udaliśmy się na film do kina Helios pt. „To”. Po pełnej napięcia projekcji wróciliśmy pociągiem do Andrychowa.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie