Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Dzień Turystyki 2017

Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2017

W dniu 26 września br. we wtorek odbył się w naszej szkole Dzień Turystyki.

W tym roku Światowa Organizacja Turystki postanowiła że główne obchody odbędą się w  stolicy Kataru-Doha, dlatego uczniowie klasy 3t postanowili zaprosić nas do Zatoki Perskiej.  Wszyscy mogliśmy spróbować swoich sił w rozpoznawaniu przypraw, posłuchać muzyki arabskiej. Specjalną atrakcją było ciasto upieczone według przepisu pochodzącego z kuchni Kataru. Środki z jego sprzedaży przeznaczone zostaną na cele charytatywne. 

Odbyło się także spotkanie z  panem Jarosławem Poniewierą, właścicielem BP „Klub Laurazja- pilotem i przewodnikiem turystycznym, który opowiadał o Iranie oraz o  wymaganiach stawianych kandydatom do pracy w branży turystycznej.

Turystyka jak każdy obszar działalności aby osiągnąć sukces, potrzebuje  działań marketingowych. Poszczególne kraje, regiony, biura podróży przygotowują kampanie reklamowe w celu  przyciągnięcia  turystów. Elementami tych kampanii są slogany reklamowe i plakaty. Na parterze można było obejrzeć wystawę plakatów i sloganów,  przygotowaną przez uczniów. 

Dziękujemy klasie 3t za przygotowanie Dnia Turystki 2017.  ml

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie