Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dzień Turystyki 2017

Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2017

W dniu 26 września br. we wtorek odbył się w naszej szkole Dzień Turystyki.

W tym roku Światowa Organizacja Turystki postanowiła że główne obchody odbędą się w  stolicy Kataru-Doha, dlatego uczniowie klasy 3t postanowili zaprosić nas do Zatoki Perskiej.  Wszyscy mogliśmy spróbować swoich sił w rozpoznawaniu przypraw, posłuchać muzyki arabskiej. Specjalną atrakcją było ciasto upieczone według przepisu pochodzącego z kuchni Kataru. Środki z jego sprzedaży przeznaczone zostaną na cele charytatywne. 

Odbyło się także spotkanie z  panem Jarosławem Poniewierą, właścicielem BP „Klub Laurazja- pilotem i przewodnikiem turystycznym, który opowiadał o Iranie oraz o  wymaganiach stawianych kandydatom do pracy w branży turystycznej.

Turystyka jak każdy obszar działalności aby osiągnąć sukces, potrzebuje  działań marketingowych. Poszczególne kraje, regiony, biura podróży przygotowują kampanie reklamowe w celu  przyciągnięcia  turystów. Elementami tych kampanii są slogany reklamowe i plakaty. Na parterze można było obejrzeć wystawę plakatów i sloganów,  przygotowaną przez uczniów. 

Dziękujemy klasie 3t za przygotowanie Dnia Turystki 2017.  ml

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie