Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Salon Maturzystów 2017

Opublikowano: niedziela, 01, październik 2017

W środę 27 września uczniowie z klas 4s i 4d uczestniczyli w ogólnopolskim Salonie Maturzystów organizowanym przez miesięcznik Perspektywy oraz uczelnie wyższe.

W gościnnych murach Audytorium Maksimum Uniwersytetu Jagiellońskiego maturzyści z Kotarbina uczestniczyli w wykładzie na temat zasad organizacji egzaminu maturalnego, prowadzonego przez Dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z Krakowa p. Lecha Gawryłowa oraz dwujęzycznego seminarium na temat studiów w Wielkiej Brytanii, prowadzonego przez absolwenta tamtejszej uczelni. Dodatkowo uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Dopełnieniem krakowskiej przygody była wizyta uczniów klasy 4s w Muzeum inżynierii Miejskiej oraz uczniów klasy 4d w Hali GoJump. Spedytorzy bawili się na interaktywnej wystawie przypominając sobie prawa mechaniki, kinematyki, dynamiki i hydrostatyki oraz zgłębiali tajniki sztuki drukarskiej. Informatycy rozruszali komputerowe mięśnie na hali trampolin.

Opiekunami grup byli: Aneta Skowron, Agata Mularska oraz Andrzej Skóbel.

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie