Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Odkrycia motoryzacyjne klasy 3s

Dnia 19.09.2017 roku klasa 3s wybrała się na zwiedzanie Bielska Białej.  W celu dotarcia na miejsce wycieczki podróżowaliśmy koleją.

Następnie z peronu udaliśmy się do kina na film pt. „To” aby przekonać się, że niezapowiedziana kartkówka to nie jest najstraszniejsza rzecz jak może nas spotkać ;-)

Wyruszając w dalszą podróż w stronę Muzeum Motoryzacji w Bielsku-Białej mogliśmy podziwiać wspaniałe budowle takie jak „Kamienica pod Żabami” czy kościół im. dra Marcina Lutra.

Po miłym spacerze oddaliśmy się w wir opowieści o samochodach i motocyklach członka Automobilklubu Beskidzkiego. Dzięki możliwości wyjazdu mieliśmy okazję zobaczyć takie perełki motoryzacyjne jak: Mercedes-Benz 170V sedan z 1938 r., Syrena 105 z 1982 r. czy WFM M06 z 1960 r. Mieliśmy również okazję posłuchać pracy silnika jednego z eksponatów.

Nie mogliśmy niestety zostać tam wiecznie więc po udanym zwiedzaniu klasa wróciła pociągiem do Andrychowa. Dziękujemy bardzo pani Krystynie Pyzio oraz księdzu Wojciechowi Medwidowi za opiekę nad klasą.

 MG.

 

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie