Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Nasz uczeń laureatem Erasmusa (dołącz i Ty)

Z przyjemnością informujemy, że Patryk Jachimczyk, nasz uczeń z klasy 3d, wiosną br., wziął  udział w projekcie ErasmusPlus MakeAppClub, organizowanego przez Centrum Edukacyjne EST w Wadowicach.

Pierwszym etapem uczestnictwa było zespołowe stworzenie aplikacji. Ośmiu wyłonionych zwycięzców, wśród nich Patryk, zostało w lipcu zaproszonych na tygodniowe warsztaty turystyczno-informatyczne oraz językowe w Wielkiej Brytanii.

W lipcu, grupa ta pod opieką Pana Łukasza Putyry, wyruszyła do Wlk. Brytanii, gdzie, z angielskimi instruktorami, wzięli udział min. w zajęciach z projektowania grafiki, wycinania laserem, programowania mikroprocesorów, programowania gier i scalania obwodów elektrycznych. Następnie zwiedzili miasto Liverpool, uczelnię informatyczną, gdzie wzięli udział w spotkaniu ze studentami kierunku game design, oraz muzeum starych maszyn. Cały pobyt dostarczył im wiele nowych doświadczeń, cennych znajomości i niezapomnianych wrażeń.  Gratulacje dla Patryka.

Jednocześnie chcieliśmy zawiadomić innych informatyków-pasjonatów z naszej szkoły, że projekt MakeAppClub nadal istnieje i rozwija się. Chętnych do wzięcia udziału są zaproszeni tutaj:  https://www.facebook.com/MakeAppClub/posts/757467824438404

fot. www.facebook.com/MakeAppClub/posts/757467824438404#

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie