Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego

Opublikowano: wtorek, 19, wrzesień 2017

W celu ułatwienia kontaktu uczniom przy obrocie podręcznikami uruchamiamy tablicę handlu podręcznikami. Osoby zainteresowane kupnem lub sprzedażą podręczników mogą umieszczać ogłoszenia na tablicy samorządu przy wejściu głównym do szkoły.

Minęły pełne dwa tygodnie nauki i czas zajęć organizacyjnych się kończy, dlatego wzorem lat ubiegłych wracają cotygodniowe losowania "Szczęśliwego numeru". Osoby, których numer wylosowano na dany dzień są zwolnione z przygotowania bieżącego (odpowiedzi ustne, kartkówki, zadania).