Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego

Opublikowano: wtorek, 19, wrzesień 2017

W celu ułatwienia kontaktu uczniom przy obrocie podręcznikami uruchamiamy tablicę handlu podręcznikami. Osoby zainteresowane kupnem lub sprzedażą podręczników mogą umieszczać ogłoszenia na tablicy samorządu przy wejściu głównym do szkoły.

 

Minęły pełne dwa tygodnie nauki i czas zajęć organizacyjnych się kończy, dlatego wzorem lat ubiegłych wracają cotygodniowe losowania "Szczęśliwego numeru". Osoby, których numer wylosowano na dany dzień są zwolnione z przygotowania bieżącego (odpowiedzi ustne, kartkówki, zadania).

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie