Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego

W celu ułatwienia kontaktu uczniom przy obrocie podręcznikami uruchamiamy tablicę handlu podręcznikami. Osoby zainteresowane kupnem lub sprzedażą podręczników mogą umieszczać ogłoszenia na tablicy samorządu przy wejściu głównym do szkoły.

 

Minęły pełne dwa tygodnie nauki i czas zajęć organizacyjnych się kończy, dlatego wzorem lat ubiegłych wracają cotygodniowe losowania "Szczęśliwego numeru". Osoby, których numer wylosowano na dany dzień są zwolnione z przygotowania bieżącego (odpowiedzi ustne, kartkówki, zadania).

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie