Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Wesele” pędzlem i obiektywem

Opublikowano: piątek, 15, wrzesień 2017

W tym roku mija 110 lat od śmierci Wyspiańskiego - dramaturga, poety, malarza, grafika, architekta, projektanta mebli.

Z całą pewnością warto lepiej poznać tego wszechstronnego artystę i ciekawego człowieka. A zatem, biblioteka szkolna i poloniści CKZiU ogłaszają konkurs „Wesele” pędzlem i  obiektywem na  pracę plastyczną lub fotografię przedstawiającą wybraną scenę z dramatu Stanisława Wyspiańskiego.

Własnoręcznie wykonane dzieła można składać w bibliotece do 13 października b.r. Jury oceniać będzie walory artystyczne pracy oraz sposób nawiązania do literackiego pierwowzoru. Dla uczestników konkursu przewidziano oczywiście nagrody :)

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie