Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Historyczne uroczyste rozpoczęcie roku szkolengo 2017/2018 [foto]

Opublikowano: piątek, 01, wrzesień 2017

W tym roku wiele rzeczy jest nowe - nowy rok szkolny, nowi koledzy/koleżanki, nowa szkoła a i rok szkolny rozpoczął się "po nowemu" nie pierwszego a czwartego września.

Na rangę historycznego wydarzenia zasługuje fakt , że od 1 września A.D. 2017 Nasza szkoła przekształciła się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, także nie niejako z automatu wszyscy uczniowie od klasy pierwszej do czwartej rozpoczęli naukę w "nowej szkole".

Tego dnia młodzież klas I i II zebrała się wraz z wychowawcami na sali gimnastycznej a klasy III i IV w tym samym czasie w klasach lekcyjnych, przez szkolny radiowęzeł, wysłuchały uroczystych przemówień pana Dyrektora Tomasza Bizonia oraz przewodniczącego SU Bartka Kowalika. Podczas inauguracyjnego przemówienia pan Dyrektor powitał zebranych a w szczególności uczniów klas pierwszych, przedstawił wychowawców oraz nowych nauczycieli, przedstawił strukturę CKZiU, wspomniała o kursach i stażach, a na koniec złożył wszystkim serdeczne życzenia sukcesów w nadchodzącym roku.

Dla przypomnienia CKZiU ma następującą strukturę:

Technikum Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Kształcenia Praktycznego

 

fot. Dawid Podgórny 2d

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie