Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Historyczne uroczyste rozpoczęcie roku szkolengo 2017/2018 [foto]

Opublikowano: piątek, 01, wrzesień 2017

W tym roku wiele rzeczy jest nowe - nowy rok szkolny, nowi koledzy/koleżanki, nowa szkoła a i rok szkolny rozpoczął się "po nowemu" nie pierwszego a czwartego września.

Na rangę historycznego wydarzenia zasługuje fakt , że od 1 września A.D. 2017 Nasza szkoła przekształciła się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, tak że nie niejako z automatu wszyscy uczniowie od klasy pierwszej do czwartej rozpoczęli naukę w "nowej szkole".

Tego dnia młodzież klas I i II zebrała się wraz z wychowawcami na sali gimnastycznej a klasy III i IV w tym samym czasie w klasach lekcyjnych, przez szkolny radiowęzeł, wysłuchały uroczystych przemówień pana Dyrektora Tomasza Bizonia oraz przewodniczącego SU Bartka Kowalika. Podczas inauguracyjnego przemówienia pan Dyrektor powitał zebranych a w szczególności uczniów klas pierwszych, przedstawił wychowawców oraz nowych nauczycieli, przedstawił strukturę CKZiU, wspomniała o kursach i stażach, a na koniec złożył wszystkim serdeczne życzenia sukcesów w nadchodzącym roku.

Dla przypomnienia CKZiU ma następującą strukturę:

Technikum Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Centrum Kształcenia Praktycznego

 

fot. Dawid Podgórny 2d

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie