Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Torcik trafił do Bartusia

Opublikowano: czwartek, 31, sierpień 2017

Pragnę  poinformować uczniów i nauczycieli naszej szkoły, którzy zaangażowali się przed wakacjami w akcję „Torcik dla Bartusia” oraz członków Spółdzielni Uczniowskiej, że na ręce pani Małgorzaty Majdak spłynęły podziękowania

przesłane przez pacjenta Hospicjum Domowego Królowej Apostołów, Bartoszka i  jego rodziców za przekazany mu przez nas tort i prezencik urodzinowy.
Oto treść tego listu: „W imieniu Bartoszka i naszym, rodziców, składam na Pani ręce podziękowania dla całej społeczności Zespołu Szkół nr 1 im. Prof. Kotarbińskiego w Andrychowie. Nauczycielom - za to, że kształtują sumienia młodzieży, uczą pokonywać zło i pokazują, jak kierować się w życiu tylko dobrem, młodzieży – za empatię i szacunek dla niepełnosprawnego pięciolatka. Kochani, sprawiliście nam wielką niespodziankę i radość.
Bardzo dziękujemy – Bartuś z rodzicami.”

Sądzę, że wszyscy cieszymy się, że mogliśmy Bartkowi sprawić radość, bo uśmiech dziecka, zwłaszcza chorego, jest największym skarbem.
Krystyna Pyzio

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie