Torcik trafił do Bartusia

Opublikowano: czwartek, 31, sierpień 2017

Pragnę  poinformować uczniów i nauczycieli naszej szkoły, którzy zaangażowali się przed wakacjami w akcję „Torcik dla Bartusia” oraz członków Spółdzielni Uczniowskiej, że na ręce pani Małgorzaty Majdak spłynęły podziękowania

przesłane przez pacjenta Hospicjum Domowego Królowej Apostołów, Bartoszka i  jego rodziców za przekazany mu przez nas tort i prezencik urodzinowy.
Oto treść tego listu: „W imieniu Bartoszka i naszym, rodziców, składam na Pani ręce podziękowania dla całej społeczności Zespołu Szkół nr 1 im. Prof. Kotarbińskiego w Andrychowie. Nauczycielom - za to, że kształtują sumienia młodzieży, uczą pokonywać zło i pokazują, jak kierować się w życiu tylko dobrem, młodzieży – za empatię i szacunek dla niepełnosprawnego pięciolatka. Kochani, sprawiliście nam wielką niespodziankę i radość.
Bardzo dziękujemy – Bartuś z rodzicami.”

Sądzę, że wszyscy cieszymy się, że mogliśmy Bartkowi sprawić radość, bo uśmiech dziecka, zwłaszcza chorego, jest największym skarbem.
Krystyna Pyzio