Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 [foto]

Opublikowano: sobota, 24, czerwiec 2017

W piątek 23 czerwca b.r. o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Dyrektor szkoły mgr Tomasz Bizoń oraz Przewodniczący SU Bartosz Kowalik w swoich wystąpieniach życzyli wszystkim bezpiecznego i owocnego wypoczynku w czasie wakacji. Następnie wychowawcy klas wręczali świadectwa z biało-czerwonym paskiem, nagrody za wyniki w nauce, frekwencję, działalność na rzecz szkoły, a także za osiągnięcia w różnorakich konkursach. Następnie uczniowie wszystkich klasy udali się do wyznaczonych sal, gdzie obierali świadectwa promocyjne.

Fotografował: Dawid Podgórny klasa 1d