Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Wycieczka przedmiotowa mechaników

Dnia 6 czerwca 2017 roku uczniowie klasy 1 a wraz z wychowawcą panem Markiem Rusinkiem udali się do Andrychowskiej firmy  KZWM Ogniochron S.A.

Zwiedzając firmę mieliśmy przyjemność dokładnie przyjrzeć się procesowi  produkcji gaśnic samochodowych,  działaniu nowoczesnych maszyn do wykrawania, wytłaczania  i operacji automatycznego spawania. Widzieliśmy także malowanie proszkowe, oraz nakładane techniką sitodruku napisów na gaśnicach, a także różne sposoby napełniania gaśnic proszkiem. Dzięki gościnności  pana kierownika zobaczyliśmy także wielkie maszyny firmy Vitkowice, w której dawniej produkowano części do wałów okrętowych.

Odwiedziliśmy  także zakład narzędziowy PRODNARZ, gdzie zobaczyliśmy maszyny pomiarowe, szereg ciekawych produkowanych tam elementów, oraz pracę nieznanych dotąd maszyn, np. cięcia laserowego.  Zadowoleni i pełni nowej wiedzy wszyscy wróciliśmy do Naszej szkoły.

Uczniowie 1a.