Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wycieczka przedmiotowa mechaników

Opublikowano: środa, 07, czerwiec 2017

Dnia 6 czerwca 2017 roku uczniowie klasy 1 a wraz z wychowawcą panem Markiem Rusinkiem udali się do Andrychowskiej firmy  KZWM Ogniochron S.A. 

Zwiedzając firmę mieliśmy przyjemność dokładnie przyjrzeć się procesowi  produkcji gaśnic samochodowych,  działaniu nowoczesnych maszyn do wykrawania, wytłaczania  i operacji automatycznego spawania. Widzieliśmy także malowanie proszkowe, oraz nakładane techniką sitodruku napisów na gaśnicach, a także różne sposoby napełniania gaśnic proszkiem. Dzięki gościnności  pana kierownika zobaczyliśmy także wielkie maszyny firmy Vitkowice, w której dawniej produkowano części do wałów okrętowych.

Odwiedziliśmy  także zakład narzędziowy PRODNARZ, gdzie zobaczyliśmy maszyny pomiarowe, szereg ciekawych produkowanych tam elementów, oraz pracę nieznanych dotąd maszyn, np. cięcia laserowego.  Zadowoleni i pełni nowej wiedzy wszyscy wróciliśmy do Naszej szkoły.

Uczniowie 1a.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie