Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na Zdrowie !!

Opublikowano: poniedziałek, 05, czerwiec 2017

W środę 31.05.2017r. w Sklepiku Szkolnym degustowaliśmy smaczne i zdrowe owocowe przekąski, kolorowe pełne warzyw kanapki, soki świeżo tłoczone.

Tych wszystkich pyszności mogliśmy próbować dzięki etatowym już dietetyczkom, czyli dziewczynom ze sklepiku Asi, Kasi, Madzi, Ali i Ani oraz mocnego wsparcia dziewczyn z klasy 3s,które przygotowały dla Was te zdrowe wspaniałości.

Warto zdać sobie sprawę, że zdrowie należy do wartości, które cenimy sobie najbardziej, i zależy ono w stopniu zasadniczym od stylu życia, jaki prowadzimy, a w szczególności od najważniejszej jego cechy — sposobu żywienia. Jak mówi przysłowie, jesteśmy tym, co jemy, a pokarm oddziałuje na nasz organizm przez całe życie, dlatego prawidłowe żywienie jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o właściwym rozwoju i zachowaniu przez nas dobrego stanu zdrowia. Prawidłowa dieta stanowi najsilniejsze narzędzie walki z chorobami, które wciąż pozostają w statystykach nieugięte.

Dziękujemy za wsparcie akcji Sklepikowi Szkolnemu.    

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie