Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wycieczka przedmiotowa budowlańców

Opublikowano: wtorek, 30, maj 2017

W dniach 24 i 25 maja 2017 r. technicy budowlani klas II i III pod opieką pana Krzysztofa Szczygła i pana Zbigniewa Bańskiego udali się do firmy „ Instalacje sanitarne Badan” w Roczynach na wycieczkę przedmiotową.

W trakcie jej uczestniczyli w przygotowanych prelekcjach i prezentacjach okolicznych firm branży budowlanej, między innymi firmy produkującej osprzęt elektroniczny do sterowania instalacjami z Wieprza. Za fachowe przygotowanie wyjazdu dziękujemy firmie, która nas gościła. K.Szczygieł

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie