Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

IX POWIATOWY KONKURS LITERACKI Twórczość Agnieszki Osieckiej

Opublikowano: niedziela, 21, maj 2017

”Twórczość Agnieszki Osieckiej – poruszająca, inspirująca, łącząca pokolenia…”  W dniu 12 maja br. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

poświęconego twórczości współczesnej poetki -  Agnieszki Osieckiej, w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej- Curie w Andrychowie. Organizatorzy zachęcali młodzież do pisania prac między innymi w kategoriach takich jak : esej, opowiadanie, utwór poetycki, inspirowane twórczością Agnieszki Osieckiej. Tegoroczna absolwentka naszego technikum - Beata Holcman, otrzymała wyróżnienie w kategorii utwór poetycki. Laureaci konkursu wysłuchali krótkiego wykładu dotyczącego twórczości poetki wygłoszonego przez Panią mgr Krystynę-Korbut, która również odniosła się do każdej nagrodzonej pracy, znajdując w nich wiele ciekawych form nawiązywania do twórczości Osieckiej. Rozdanie nagród podsumował występ nagrodzonej uczennicy, która wyśpiewała stworzony przez siebie wiersz. Jury nagrodziło również opiekunów laureatów, w tym nauczyciela języka polskiego z naszej szkoły - Roberta Tracza. Zdjęcia z uroczystości wykonała Natalia Żmudka, tegoroczna absolwentka. "

"I tylko błagać Boga, by choć raz,
choć jeszcze jeden raz
umrzeć z miłości."
"Umrzeć z miłości" Agnieszka Osiecka

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie