Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Konkurs z wiedzy o Josephie Conradzie Korzeniowskim

Z racji trwającego Roku Josepha Conrada Korzeniowskiego nauczyciele poloniści oraz biblioteka szkolna proponują wszystkim uczniom ZS nr 1 udział w Konkursie z wiedzy o tym cenionym na świecie, a mało znanym w Polsce pisarzu.

Formularz z pytaniami zamieszczony jest na stronie http://zs1andrychow.pl/zs1andrychow.pl/biblioteka, skąd możecie go pobrać
i wypełniony przynieść do biblioteki do dnia 6 czerwca b.r. Nagrodą dla najlepszych uczestników konkursu będzie bardzo dobra ocena cząstkowa z języka polskiego oraz drobne upominki. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej rywalizacji!