Konkurs z wiedzy o Josephie Conradzie Korzeniowskim

Opublikowano: sobota, 20, maj 2017

Z racji trwającego Roku Josepha Conrada Korzeniowskiego nauczyciele poloniści oraz biblioteka szkolna proponują wszystkim uczniom ZS nr 1 udział w Konkursie z wiedzy o tym cenionym na świecie, a mało znanym w Polsce pisarzu.

Formularz z pytaniami zamieszczony jest na stronie http://zs1andrychow.pl/zs1andrychow.pl/biblioteka, skąd możecie go pobrać
i wypełniony przynieść do biblioteki do dnia 6 czerwca b.r. Nagrodą dla najlepszych uczestników konkursu będzie bardzo dobra ocena cząstkowa z języka polskiego oraz drobne upominki. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej rywalizacji!