Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

I wyprawa dydaktyczno–naukowa andrychowskiej budowlanki

Opublikowano: środa, 10, maj 2017

I wyprawa dydaktyczno–naukowa andrychowskiej budowlanki „Inny jest ten świat” Polska Północna 2017

 W dniach od 24 kwietnia do 28 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły w trakcie wyprawy dydaktyczno-naukowej odwiedzili Północną Polskę. Byliśmy na Pomorzu Gdańskim, Warmii i Ziemi Toruńskiej. Pływaliśmy promem i statkiem w porcie Gdańskim. Wysłuchaliśmy:  opowieści o życiu ludzi w średniowiecznym mieście Hanzy Gdańsku, wykładu na temat budownictwa regionalnego w skansenie w Olsztynku, prelekcji o funkcjonowaniu fortyfikacji twierdzy Toruń , opowieści o przyczynach i sposobie budowy kanału elbląskiego, wykładu na temat  życia XIX wiecznej szlachty polskiej oraz wspomnień o tragedii osób przebywających w obozie Sztuthof. Uczestnicy wyprawy wspólnie z Krzysztofem Szczygłem, Piotrem Stachem oraz panią Stanisławą Bizoń przeżyli niezapomniane chwile w otoczeniu przepięknej przyrody Warmii i Pomorza.

Krzysztof  Szczygieł

Publikacja z wyprawy w PDF

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie