Setna lekcja polskiego 1f

Opublikowano: piątek, 05, maj 2017

W dniu 26 kwietnia klasa 1f obchodziła swoją pierwszą setną lekcję najważniejszego przedmiotu w szkole, a mianowicie języka polskiego.

By uczcić tę ważną uroczystość, uczniowie przygotowali stół (a raczej stoły) pełen pożywnej pizzy, napojów gazowanych oraz innych niezdrowych, lecz pysznych przekąsek. Oczywiście nie mogło zabraknąć żartów w wykonaniu Pana Roberta oraz wspólnego wykonania tak kultowych utworów jak: ,,Czerwony jak cegła" oraz klasowej piosenki ,,Mały biały domek".