Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Mamy kolejne uprawnienia !!

Co prawda szereg  darmowych kursów i szkoleń dopiero przed nami, ale już tradycją naszej szkoły są coroczne kursy „Animatora czasu wolnego”

organizowane dla uczniów technika obsługi turystycznej, a przygotowujące do pracy o ośrodkach turystycznych, hotelach czy centrach rekreacji. Wakacje niebawem zatem dodatkowe uprawnienia  z pewnością mogą się przydać  15-stu uczestniczkom tegorocznej edycji, z którymi przez kilka tygodni pracowała w ramach dodatkowych zajęć pani Anna Mazgaj. Dziękujemy pani Ani, a młodzieży gratulujemy i życzymy „owocnych zbiorów”  na zawodowej ścieżce kariery.

Dyrektor Tomasz Bizoń