Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zakończenie VI edycji akcji edukacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu

Opublikowano: czwartek, 27, kwiecień 2017

Dnia 25 kwietnia br. uczennice klasy 2e (Technik ekonomista) Marta Brzazgacz i Gabriela Żydek wraz z opiekunem panią Małgorzatą Majdak

reprezentowały naszą szkołę w czasie zakończenia akcji edukacyjnej organizowanej przez Rejonowy Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Jak co roku uczestnicy grali w ekonomiczną grę symulacyjną Chłopska Szkoła Biznesu, która wywodzi się z Andrychowa, a przez ROPS została zaopatrzona w nową nakładkę do nauki ekonomii społecznej. Oprócz tego mogliśmy wysłuchać bardzo dynamicznego wykładu właściciela Spółdzielni Socjalnej Piąty Element z Krakowa – pana Łukasz Pach na temat zakładania tego typu działalności, różnic między zwykłym biznesem a firmą społeczną i drogi do sukcesu. Następną atrakcją było zwiedzanie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, z którego mamy kilka zdjęć i zachęcamy gorąco do jego odwiedzenia w czasie pobytu w stolicy Małopolski. Opiekun Małgorzata Majdak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie