Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

NZP – XII edycja Finału wojewódzkiego już za nami – mamy II miejsce

Dnia 21 kwietnia br. w siedzibie Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie nasza drużyna z klasy 3e (Technik ekonomista) brała udział w Finale Wojewódzkim XII edycji Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości.

 

Skład drużyny Paulina Zmiertka, Sylwia Cinal i Sajmon Młyński.

Konkurs jest organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club w Polsce. Drużyna znalazła się wśród 10 finalistów wojewódzkich, którzy w pierwszym etapie rozwiązywali case study z przedsiębiorczości i przesyłali rozwiązanie problemu z case do oddziału SF BCC do Krakowa. Niedawno dowiedzieliśmy się, że będziemy walczyć dalej i oto nasza drużyna wraca po całodniowych zmaganiach z zaszczytnym drugim miejscem. Finał polegał na wcieleniu się w pracowników marketingowych drużyny piłki nożnej, dla której należało przeprowadzić analizę przyczyn niepowodzeń w różnych sferach działalności, wskazać na sposoby wyjścia z sytuacji problemowych, zaproponować nowy logotyp oraz hasło reklamowe. Następnie należało w sposób profesjonalny zaprezentować swoje rozwiązanie jury, które z przyjemnością obejrzałam. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun Małgorzata Majdak

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie