Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zajęcia praktyczne spedytorów w Stacji Kontroli Pojazdów

Opublikowano: piątek, 21, kwiecień 2017

W poniedziałek 10 kwietnia oraz w środę 12 kwietnia uczniowie z klasy 2s w ramach zajęć z Pracowni organizacji transportu i spedycji odwiedzili w 2 grupach pobliską Stację Kontroli Pojazdów.

Wyjście było okazją do poszerzenia wiadomości teoretycznych zdobywanych na przedmiocie Przewóz ładunków z działu Eksploatacja pojazdów. Dzięki uprzejmości właściciela stacji Pana inż. Wita Ziółkowskiego mieliśmy możliwość poznania pracy diagnosty "od kuchni", obejrzenia w rzeczywistości ścieżki diagnostycznej oraz wykonania badań pojazdu. Była okazja się pobrudzić, zobaczyć podwozie od spodu oraz użyć poszczególnych urządzeń i przyrządów. Grupa w środę miała również możliwość obejrzenia pojazdu hybrydowego. Naszym przewodnikiem po Stacji był Pan Janusz, który ciekawie, interesująco i cierpliwie przedstawiał aspekty techniczne i prawne badań diagnostycznych pojazdów. Dziękujemy za poświęcony czas oraz wiele ciekawostek motoryzacyjnych.

Spotkania w Stacji Kontroli Pojazdów na trwale wpisały się w program klasy 2 w zawodzie Technik spedytor.

Organizacja i tekst: Aneta Skowron

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie