Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mayday, Mayday........., bo umrę ze śmiechu

Opublikowano: środa, 19, kwiecień 2017

W dniu28 marca, klasy 1et, 2a oraz kilka  osób  z klasy 3t i 2s uczestniczyły w wyjeździe do Krakowa, którego głównym celem był udział w spektaklu teatralnym "Mayday"  w Teatrze Bagatela.

Zanim dotarliśmy na ulicę Karmelicką, korzystając z pięknej pogody,  zrobiliśmy sobie spacer ulicami Starego Miasta. Najpierw na  Wzgórzu Wawelskim  podziwialiśmy renesansowy, rozległy  dziedziniec z kolumnowymi  arkadami, następnie ulicą Grodzką dotarliśmy do rynku. Po drodze zobaczyliśmy romański kościół św. Andrzeja i  barokowy kościół św. Piotra i Pawła. Po przerwie na posiłek udaliśmy się do Collegium Maius -  jednego z najcenniejszych zabytków Krakowa jak i całej Polski - najstarszego  budynku najstarszego w Polsce uniwersytetu. Przyszli studenci mogli także zobaczyć kolegiatę św. Anny.  Kościół św. Anny zwany bywa najpiękniejszą barokową świątynią w Polsce i jest kościołem akademickim, gdzie jest pochowany  św. Jan z Kęt. [Ci, którym grożą jedynki, pewnie coś św. Janowi szepnęli.]

I w końcu najważniejszy punkt programu – spektakl w teatrze – tego nie da się opowiedzieć, to trzeba zobaczyć . Historia londyńskiego taksówkarza- bigamisty bawi przez prawie dwie godziny. Śmialiśmy się, aż nas brzuchy bolały, zapominając o różnych mniejszych i większych problemach choć na chwilę. Polecamy!!!

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie