Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sztuka wcale niekiepska

Opublikowano: sobota, 15, kwiecień 2017

Klasy IV f i I f w dniu 11.04.17 r. pojawiły się w Teatrze Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Młodzież obejrzała "Chorego z urojenia", komedię Moliera, który nota bene zmarł na scenie, odgrywając rolę Argana, pozorującego swoją śmierć, aby poznać prawdziwe uczucia żony i córki. Tym razem, oczywiście z wiadomych względów, tak  nie było. W tytułowego bohatera wcielił się jeden z bardziej znanych polskich aktorów-Andrzej Grabowski. Sztuka obśmiewa ludzką głupotę, podłość i obłudę. Reżyser Giovanni Pampiglione poruszył także temat samotności, na którą wielu z nas we współczesnym świecie "choruje". Andrzej Grabowski wraz z zespołem prezentuje te smutne problemy, bawiąc jednocześnie do łez. A śmiech może przecież prowadzić do głębszych refleksji.

Pobyt w Krakowie zakończył spacer po zastawionym straganami świątecznymi Rynku. Wyjazd zorganizował R. Tracz, który  z Panem P. Stachem sprawował opiekę nad młodzieżą.

fot. J. Sitarz, oficjalna strona teatru

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie