Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Sztuka wcale niekiepska

Opublikowano: sobota, 15, kwiecień 2017

Klasy IV f i I f w dniu 11.04.17 r. pojawiły się w Teatrze Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Młodzież obejrzała "Chorego z urojenia", komedię Moliera, który nota bene zmarł na scenie, odgrywając rolę Argana, pozorującego swoją śmierć, aby poznać prawdziwe uczucia żony i córki. Tym razem, oczywiście z wiadomych względów, tak  nie było. W tytułowego bohatera wcielił się jeden z bardziej znanych polskich aktorów-Andrzej Grabowski. Sztuka obśmiewa ludzką głupotę, podłość i obłudę. Reżyser Giovanni Pampiglione poruszył także temat samotności, na którą wielu z nas we współczesnym świecie "choruje". Andrzej Grabowski wraz z zespołem prezentuje te smutne problemy, bawiąc jednocześnie do łez. A śmiech może przecież prowadzić do głębszych refleksji.

Pobyt w Krakowie zakończył spacer po zastawionym straganami świątecznymi Rynku. Wyjazd zorganizował R. Tracz, który  z Panem P. Stachem sprawował opiekę nad młodzieżą.

fot. J. Sitarz, oficjalna strona teatru

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie