Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty

W dniu 12 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie Konkursu Wielkanocnego na stroik i kartkę świąteczną 

oraz  wręczenie nagród dla jego uczestników. Trzy równorzędne nagrody główne za swoje przepiękne, własnoręcznie wykonane ozdoby otrzymały: Anna Wykręt z 2e, Sylwia Cinal z 3e oraz Angelika Bazarnik z 4t, a w kategorii "kartka świąteczna" nagrodę zdobyła Alicja Sumper z kl.1 et.
Wszystkie zgłoszone prace wymagały od ich autorek inwencji artystycznej, smaku, umiejętności, wysiłku i czasu poświęconego na ich wykonanie. Oceńcie sami - czyż nie było warto? Nagrody (talony do Rossmana), ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską, wręczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z p. Anetą Skowron i p. Krystyną Pyzio.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie