Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty

Opublikowano: środa, 12, kwiecień 2017

W dniu 12 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie Konkursu Wielkanocnego na stroik i kartkę świąteczną

oraz  wręczenie nagród dla jego uczestników. Trzy równorzędne nagrody główne za swoje przepiękne, własnoręcznie wykonane ozdoby otrzymały: Anna Wykręt z 2e, Sylwia Cinal z 3e oraz Angelika Bazarnik z 4t, a w kategorii "kartka świąteczna" nagrodę zdobyła Alicja Sumper z kl.1 et.
Wszystkie zgłoszone prace wymagały od ich autorek inwencji artystycznej, smaku, umiejętności, wysiłku i czasu poświęconego na ich wykonanie. Oceńcie sami - czyż nie było warto? Nagrody (talony do Rossmana), ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską, wręczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z p. Anetą Skowron i p. Krystyną Pyzio.