Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Budowlaniec laureatem zawodów centralnych OWiUB w Białymstoku

Uczeń klasy II technikum budowlanego Kamil Orkisz został laureatem zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych,

która odbyła się w dniach 6-8.04.2017 r. w Białymstoku. W zawodach centralnych uczestniczyło 90 uczniów z 49 najlepszych szkół z całej Polski. Olimpiada obejmuje swym zasięgiem wiedzę ze wszystkich  przedmiotów zawodowych budowlanych, matematyki, fizyki oraz chemii.  Za swe osiągnięcie Kamil otrzymał nagrody takie jak:

• możliwość wstępu na techniczne uczelnie bez postępowania kwalifikacyjnego,
  • oceny celujące z przedmiotów zawodowych,
  • zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie z wynikiem maksymalnym 100% oraz
  • nagrody rzeczowe.

Z uczniem na wszystkie szczeble olimpiady podróżował nauczyciel naszej budowlanki mgr inż. Krzysztof Szczygieł, który także służył pomocą w przygotowaniach do niej.