Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Trwa dobra passa "Turystek" z Kotarbina

Opublikowano: czwartek, 06, kwiecień 2017

Turystki z ZS Nr 1 w Andrychowie nadal wśród najlepszych w kraju!

W poprzednim roku szkolnym Natalia Pabiś zajęła IV miejsce a w tym roku w dniach 27-30 marca podczas odbywających się w Spale zawodach etapu centralnego IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce  Dominika Jopek uczennica kl. 4t odniosła wielki sukces zajmując II miejsce w Polsce. Olimpiada odbywała się pod hasłem „Turystyka kulinarna – apetyt na region”. W zmaganiach finałowych Dominika zaprezentowała „Beskidzkie smaczki: placki, karpik i flaczki”, rozwiązała zadania z zakresu geografii, obsługi ruchu turystycznego, prawa o turystyce, marketingu oraz wykazała się umiejętnościami programowania wycieczki po Wiedniu z uwzględnieniem smaków i restauracji tego pięknego miasta. Organizatorem Olimpiady był Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Gratulujemy uczennicy i nauczycielom przedmiotów turystycznych Pani Małgorzacie Latała, Pani Justynie Kutyła, oraz Panu Piotrowi Zwieńczakowi, którzy przygotowali Dominikę i pomogli Jej w osiągnięciu sukcesu.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie