Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Nasz budowlaniec gościem Rektora Politechniki Krakowskiej

Uczeń naszej szkoły Kamil Orkisz w dniu 27 marca 2017 r. wspólnie z nauczycielem przedmiotów budowlanych - mgr inż. Krzysztofem Szczygłem uczestniczyli w spotkaniu z władzami Politechniki Krakowskiej

tj. rektorem uczelni, dziekanem wydziału budownictwa, dyrektorem Centrum Psychologii i Pedagogiki oraz przewodniczącą Komitetu Okręgowego OWiUB - dr inż. Marią W. Francuz. Okazją do wizyty u rektora PK była uroczystość wręczenia Kamilowi nagród  za osiągnięty przez niego wynik w zawodach okręgowych OWiUB. Prof. dr hab. inż. Jan Kazior złożył naszemu uczniowi gratulacje i przekazał ufundowane nagrody, m.in. tablet Samsung Galaxy, plecak, T-shirt, Poradnik Majstra Budowlanego oraz książki, materiały dydaktyczne i drobne narzędzia od firm budowlanych.

Sprawozdanie przygotował: K. Szczygieł