II Międzyszkolny Turniej FIFA CUP - Gorzeń 2017

Opublikowano: poniedziałek, 20, marzec 2017

W dniu 20.03.2017 r. 30 uczniów z powiatu wadowickiego rywalizowało ze sobą podczas zorganizowanego przez  szkołę w Gorzeniu turnieju.

Turniej skierowany był do miłośników symulatora  sportowego gry FIFA. Wspaniała organizacja, sportowa atmosfera oraz wiele emocji towarzyszyło nie tylko uczestnikom ale również ich opiekunom. Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 9.00, a zakończyły ok. 15.00. Poziom gry był naprawdę wysoki i rywalizacja o poszczególne miejsca trwała do samego końca. Ostatecznie miejsce 1 zdobył zawodnik z Kalwarii Zebrzydowskiej (ZS i PO), który pokonał jedną bramką w finale naszego ucznia Dominika Wysogląda z kl.  II a.  miejsce  3 przypadło zawodnikowi ZS nr 2 w Andrychowie. Naszą szkołę reprezentowali także:  Kacper Murzyn III d oraz Przemysław Rajda I W. Dominikowi gratulujemy, a pozostałym życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.
Opiekun mgr Piotr STACH