Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Piłka koszykowa dziewcząt - rejony

Opublikowano: poniedziałek, 20, marzec 2017

W dniu 13.03.2017 r. na Hali Sportowej przy I LO w Chrzanowie odbyła się Rejonowa Licealiada w Piłce Koszykowej Dziewcząt.

W zawodach wzięły udział 4 najlepsze drużyny swoich powiatów: 4 LO z Olkusza, ZS nr 1 z Andrychowa, PZ nr 11 z Kęt oraz gospodarz I LO z Chrzanowa. Drogą losowania wyłoniono pary półfinałowe, zwycięzcy półfinałów rywalizują o miejsca 1-2, przegrani o miejsca 3-4. Najlepsza drużyna turnieju wywalcza awans do Finału Wojewódzkiego. Nasze dziewczęta wylosowały faworyta zawodów I LO z Chrzanowa. Po przebiegu tego meczu można było powiedzieć, że był to mały finał. Spotkanie obfitowało w  niesamowitą dramaturgię. Ostatecznie nasze koszykarki przegrały po dogrywce 20:13. W drugim półfinale zespół z Kęt ograł Olkusz 13:8.

W meczu o brąz nasze dziewczyny znów pokazały klasę, potrafiły dźwignąć się po porażce i wygrały ostatecznie z Olkuszem 16:6.

Finał to popis I LO z Chrzanowa, który przy wsparciu kibiców i swojej sali wygrał z drużyną Kęt 41:12.

Finał dla naszej szkoły był bardzo blisko. Zabrakło niewiele, ale taki jest sport. Nasze dziewczęta pokazały niesamowitą ambicję, determinację, walkę do ostatniej sekundy. Dziękujemy za udział i gratulujemy medalu.

Skład zespołu:

Natalia Pabiś 4t, Katarzyna Karbowiak 4t, Katarzyna Moskal 4t, Angelika Kudłacik 4t, Agnieszka Ogrodowczyk 4d, Justyna Legut 3e, Małgorzata Gawenda 2s, Magdalena Gibas 2t, Natalia Koryga 1et, Joanna Kawczak 1f, Natalia Bryzek 1f.

Opiekun zespołu: A.Skóbel

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie