Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Dzień Kobiet w ZS 1

Opublikowano: czwartek, 16, marzec 2017

W środę 8 marca płeć żeńska obchodziła swoje święto. Panowie z Samorządu Uczniowskiego również pamiętali o Paniach w Kotarbinie,

składając im życzenia. Dzięki funduszom zgromadzonym w czasie Szkolnych Walentynek każda z Kobiet otrzymała drobny upominek. W czasie zajęć na lekcji 4 i 5 wszystkie uczennice były częstowane słodkimi niespodziankami. Panie z Grona Pedagogicznego i obsługi otrzymały owocowe herbatki.

Opiekun SU dziękuje "eleganckiej" ekipie męskiej (Kuba i Kamil 2s, Bartek 3t, Patryk 1s, Grzesiek i Krzysiek 3d, Marek 3a)za sprawne i miłe zorganizowanie święta.