Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Biblioteka w nowej szacie

Opublikowano: sobota, 25, luty 2017

W dniu 20 lutego 2017r.  uczestniczyliśmy w radosnym wydarzeniu - oddaniu do użytku społeczności szkolnej pomieszczeń biblioteki, która w ostatnich dniach przeszła remont i modernizację oraz zyskała nowe umeblowanie.

W naszej uroczystości wzięła udział spora grupa uczniów i nauczycieli, a uświetnił ją występ Pana Tomasza Twaroga i Bartka Praciaka. Był też czas na poczęstunek i wypróbowanie nowych mebli, zwłaszcza kanapy i foteli

Metamorfoza biblioteki dokonała się dzięki życzliwości Pana Dyrektora oraz zaangażowaniu dwójki uczniów klasy 2s - Małgosi Gawędy i Michała Kręciocha, którzy włożyli w to przedsięwzięcie mnóstwo pracy i serca.
Dziękuję również Panu Markowi Węglarzowi oraz Panom: Jackowi Stuglikowi, Krzysztofowi  Szczygłowi i Zbigniewowi  Bańskiemu wraz z ekipą remontową z klasy 3b.

Mam nadzieję, że od dziś biblioteka będzie jeszcze chętniej odwiedzanym miejscem, gdzie można wypożyczyć książki i przygotować się do lekcji, ale też wypocząć od szkolnego gwaru w przytulnym  i wygodnym otoczeniu.

Krystyna Pyzio