Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szkolne Walentynki [foto&wideo]

Opublikowano: środa, 15, luty 2017

Dzień zakochanych nie mógł obejść się bez świętowania również w naszej szkole.

Dlatego samorząd uczniowski na czele z Panią Anetą Skowron postarał się umilić nam jakoś ten dzień. Walentynki to dzień okazywania sobie miłości i empatii. Nasi uczniowie mieli szeroki wachlarz możliwości, aby uszczęśliwić swoją drugą polówkę. Na wypadek gdyby komuś zabrakło przysłowiowego „języka w gębie" została uruchomiona specjalna walentynkowa poczta. W ten sposób najczęściej chłopcy, ale i nie tylko, mogli wysłać ukochanej osobie walentynkową kartkę, balonika, pierniczka lub też różyczkę. Radiowęzeł również chciał pomóc tym "nieśmiałym". Na pierwszym piętrze można było zadedykować ukochaną piosenkę i zaskoczyć swojego partnera, partnerkę miłą niespodzianką. W bibliotece, jak co roku odbył się Walentynkowy Quiz. Również na pierwszym piętrze ulokowana była ścianka FOTO. Uczniowie mieli do dyspozycji wiele gadżetów, z którymi później robili sobie zdjęcia. Zobaczcie sami. Tyle miłości mogłoby być w szkole każdego dnia, nie sądzicie?

B. Kowalik

Dodatkowo zapraszamy na kanał na YT, by obejrzeć walentynkowy reportażObowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie