Szkolne Walentynki [foto&wideo]

Opublikowano: środa, 15, luty 2017

Dzień zakochanych nie mógł obejść się bez świętowania również w naszej szkole.

Dlatego samorząd uczniowski na czele z Panią Anetą Skowron postarał się umilić nam jakoś ten dzień. Walentynki to dzień okazywania sobie miłości i empatii. Nasi uczniowie mieli szeroki wachlarz możliwości, aby uszczęśliwić swoją drugą polówkę. Na wypadek gdyby komuś zabrakło przysłowiowego „języka w gębie" została uruchomiona specjalna walentynkowa poczta. W ten sposób najczęściej chłopcy, ale i nie tylko, mogli wysłać ukochanej osobie walentynkową kartkę, balonika, pierniczka lub też różyczkę. Radiowęzeł również chciał pomóc tym "nieśmiałym". Na pierwszym piętrze można było zadedykować ukochaną piosenkę i zaskoczyć swojego partnera, partnerkę miłą niespodzianką. W bibliotece, jak co roku odbył się Walentynkowy Quiz. Również na pierwszym piętrze ulokowana była ścianka FOTO. Uczniowie mieli do dyspozycji wiele gadżetów, z którymi później robili sobie zdjęcia. Zobaczcie sami. Tyle miłości mogłoby być w szkole każdego dnia, nie sądzicie?

B. Kowalik

Dodatkowo zapraszamy na kanał na YT, by obejrzeć walentynkowy reportaż