Wyniki Konkursu Bożonarodzeniowego

Opublikowano: czwartek, 29, grudzień 2016

W poniedziałek 19 grudnia rozstrzygnięty został Konkurs Bożonarodzeniowy organizowany przez Samorząd Uczniowski i Bibliotekę Szkolną.

Jury w składzie: Gosia Gawęda 2s (przedstawiciel SU), Krystyna Pyzio (nauczyciel bibliotekarz) oraz Aneta Skowron (opiekun SU) oceniło prace konkursowe. Wszyscy autorzy wykazali się dużą kreatywnością, starannością i pomysłowością. Jury przyznało następujące miejsca:

Kategoria: Kartka Świąteczna

1 miejsce: Dawid Dwornik 1ab

2 miejsce: Alicja Sumper 1et

3 miejsce: Ewa Malik 4f, Monika Kubas 1et

Kategoria: Ozdoba Świąteczna

1 miejsce: Paulina Michalak 3e, Marta Brzazgacz 2e

2 miejsce: Dominika Jopek 4t, Justyna Pasternak 3t

3 miejsce: Angelika Bazarnik 4t

Laureaci konkursu otrzymali jako nagrody karty podarunkowe do Drogerii Rossmann lub Sieci Media Expert (ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską) oraz słodycze (ufundowane przez Samorząd Uczniowski).

Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom i zapraszają do kolejnych edycji konkursów.