Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Nowi członkowie Samorządu Uczniowskiego

W drugim tygodniu grudnia odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego. Ze względu na zbliżające się egzaminy zawodowe oraz maturalne, młodsi koledzy i koleżanki postanowili odciążyć członków SU z klas czwartych.

Czas na oficjalne podziękowania i pożegnanie będzie w kwietniu, ale opiekun SU już dziś pragnie gorąco podziękować za wieloletnie zaangażowanie, uśmiech, kreatywność, ciekawe pomysły i wiele godzin poświęconego czasu. Z grona SU pożegnaliśmy:

z klasy 4f: Natalię Potoczny, Olę Lechowicz, Klaudię Smolec, Agę Kosek, Paulinę Gałuszkę, Gosię Matusiak i Anetę Kapelę.

z klasy 4t: Kasię Moskal, Dominikę Jopek, Iwonę Maj, Kasię Karbowiak.

W składzie SU pozostali: Martyna Wandor i Bartek Kowalik z klasy 3t. Grono SU powitało także nowe osoby z klas 1-3, mające ciekawe pomysły i chcące się zaangażować. Na spotkaniu członkowie SU zdecydowali o podziale stanowisk w Prezydium SU oraz kontynuowaniu współpracy z dotychczasowym opiekunem.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Bartek Kowalik 3t

Zastępcy:  Aleksandra Ćwiertka 2e, Grzegorz Borowczyk 3a

Sekretarz: Sylwia Króliczek 1d

Skarbnik: Eliza Wyrwiak 2e

Członkowie: Magda Susz, Julia Matyaszek, Patrycja Rusinek, Dawid Gałuszka, Sebastian Niemczyk 1s

Wiktor Żyła 1f,

Klaudia Powroźnik, Natalia Jurka, Maia Biel 1et

Martyna Wrona, Justyna Karcz 2e

Joanna Młynarska 2bf

Gosia Gawęda, Jakub Pękala, Michał Kręcioch 2s

Marzena Turek, Błażej Czechowski 3s

Jednocześnie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się włączyć w prace SU lub mają ciekawe pomysły związane z życiem społeczności szkolnej.