Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Uwalniamy książki

W dniu 16 grudnia w naszej szkole na korytarzu drugiego piętra pojawiła się półka z książkami, którym podarowaliśmy drugie życie.

Akcja uwalniania książek rozpoczęła się od spotkań z uczniami klas trzecich, którzy zaznajomieni zostali z ideą i celami bookcrossingu – nowoczesnej formy popularyzacji czytelnictwa. Zachęcono ich do podzielenia się wartościowymi, ale dawno już przeczytanymi książkami.  Następnie w listopadzie i grudniu przeprowadzono zbiórkę takich właśnie książek. Rezultatem tych działań było utworzenie i wystawienie półki bookcrossingowej.

Może z niej skorzystać każdy. Wybrać książkę, która go zainteresuje, wziąć ją do domu, przeczytać i odnieść z powrotem, aby mogła trafić do rąk innych czytelników. Można też oczywiście w dowolnym momencie dołączyć do akcji i przynieść z domu własną książkę, którą chcemy się podzielić z innymi.

Otwarcie półki odbyło się w towarzystwie uroczych uczennic klasy 2e oraz Michała z 2s i Gosi G., która jest autorką zdjęć, dokumentujących to wydarzenie.

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie