Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Finał Szlachetnej Paczki

Opublikowano: poniedziałek, 12, grudzień 2016

Dziękujemy – zmieniacie świat na lepszy. W sobotę rano, 10 grudnia Szlachetna Paczka przygotowana przez uczniów, pracowników i nauczycieli naszej szkoły została przekazana do magazynu regionalnego.

To w takich miejscach w całej Polsce raz do roku przez cały weekend bije serce SZLACHETNEJ PACZKI – wolontariusze dyżurują przez cały dzień, czekając na darczyńców, którzy przywożą paczki . Później wolontariusze przekazali paczkę rodzinie, której w tym roku pomagaliśmy.  Była radość, wzruszenie, łzy, nadzieja i wiara, że los się odwróci i będzie lepiej . A wszystko dzięki Wam, Waszej życzliwości i zaangażowaniu. Dziękujemy i życzymy Wam i sobie, aby ten adwentowy dobry uczynek stał się inspiracją do kolejnych, ...bo "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40).
Kolejne informacje już wkrótce. Kordynatorzy szkolni.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie