Finał Szlachetnej Paczki

Opublikowano: poniedziałek, 12, grudzień 2016

Dziękujemy – zmieniacie świat na lepszy. W sobotę rano, 10 grudnia Szlachetna Paczka przygotowana przez uczniów, pracowników i nauczycieli naszej szkoły została przekazana do magazynu regionalnego.

To w takich miejscach w całej Polsce raz do roku przez cały weekend bije serce SZLACHETNEJ PACZKI – wolontariusze dyżurują przez cały dzień, czekając na darczyńców, którzy przywożą paczki . Później wolontariusze przekazali paczkę rodzinie, której w tym roku pomagaliśmy.  Była radość, wzruszenie, łzy, nadzieja i wiara, że los się odwróci i będzie lepiej . A wszystko dzięki Wam, Waszej życzliwości i zaangażowaniu. Dziękujemy i życzymy Wam i sobie, aby ten adwentowy dobry uczynek stał się inspiracją do kolejnych, ...bo "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40).
Kolejne informacje już wkrótce. Kordynatorzy szkolni.