Szkolne Mikołajki 2016 - relacja

Opublikowano: poniedziałek, 12, grudzień 2016

We wtorek 6 grudnia na lekcji 4 i 5 grzecznych uczniów oraz grzesznych nauczycieli i pracowników szkoły odwiedził św. Mikołaj ze słodkim upominkiem.

Wizyty w klasach i gabinetach "ekipy św. Mikołaja" były również okazją do sesji zdjęciowych z Mikołajem.  Słodycze otrzymaliśmy od PSS Społem, wspierającego różne działania Samorządu Uczniowskiego, za co serdecznie dziękujemy Pani Prezes Annie Rychter. Opiekun SU dziękuje Oli, Gosi, Michałowi i Kubie z 2s za sprawną i pełną humoru realizację akcji Mikołaj ;-)

/images/phocagallery/rok_szkolny2016_17/mikolajki_szkolne/mikolajki_su_16_10.jpg