Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Konkurs kolęd - komunikat

To już za kilka dni!!! W najbliższy piątek 16 grudnia w godzinach od 11.35. do 13.20 (na szóstej i siódmej godzinie lekcyjnej) dowiemy się, która klasa najpiękniej śpiewa

kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne która klasa zasługuje na dni i godziny bez pytania którą czeka blask sławy i popularności a kogo ogarnie szał świątecznej radości ;)

Bo w tym dniu wszyscy będziecie zwycięzcami!!! Wystarczy wziąć z sobą odrobinę dobrego przedświątecznego nastroju i zadbać o wzorową frekwencję swojej klasy zatem czy Twoja klasa jest gotowa na sukces? - jeśli jesteście na etapie „lekko – pół – średnim” ;) to pamiętajcie, że trening czyni mistrza!

Podkłady muzyczne i inne życzenia dotyczące dodatkowego sprzętu prosimy zgłaszać do 15 grudnia (do czwartku) do kolegów Marka Potocznego i Grzegorza Borowczyka z klasy 3a natomiast pytania dotyczące repertuaru i kwestii organizacyjnych do pań Justyny Kutyły, Anny Mazgaj i do pana Olgierda Morawskiego życzymy powodzenia!!! :)

 

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie