Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mikołajowa ekipa dotarła do wadowickiego szpitala

Opublikowano: niedziela, 11, grudzień 2016

Św. Mikołaj, jak wiadomo, pragnie sprawiać radość wszystkim dzieciom. Dlatego, tak jak poprzednich latach, nie mógł zapomnieć o czekających na niego małych pacjentach

Oddziału Pediatrii Szpitala Powiatowego w Wadowicach. Wraz ze swoją rozśpiewaną ekipą - reniferem i śnieżynkami - odwiedził je 6 grudnia, przywożąc ze sobą „sanie” pełne podarunków.  Maluchy, zebrane w szpitalnej świetlicy  z przejęciem rozmawiały i żartowały ze św. Mikołajem, a potem i z radością przyjmowały z jego rąk paczki z pluszakami i słodyczami.  Towarzyszący im rodzice chętnie włączyli się w śpiewanie piosenek, wprowadzających do szpitalnych sal  trochę świątecznego nastroju. To spotkanie na pewno pozwoliło chorym dzieciom i ich opiekunom choć na chwilę oderwać  się od przeżywanych trosk. A przecież właśnie o to chodziło św. Mikołajowi. J

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie